U bevindt zich hier: FILMS IN SCHEVENINGEN
Terug naar: LINKS
Verder naar: PATHE SCHEVENINGEN
Algemeen: CONTACT ROUTE INFORMATIE COLOFON OPENINGSTIJDEN

Zoeken naar:

FILMS IN SCHEVENINGEN

Filmhuis Den Haag

10:30 The Good Terrorist, 10:30 Mademoiselle de Joncquières, 10:45 The Fall of the American Empire, 11:15 Three Identical Strangers, 12:30 Yuli, 12:45 Carmen & Lola, 13:15 Camino, 14:00 Ramen Shop, 14:30 Le Semeur, 14:45 Freek, 15:00 The Biggest Little Farm, 16:00 Nous finirons ensemble, 16:30 Nureyev, 16:30 Autobiography of a Princess, 16:45 Queen of Hearts, 17:00 La terra dell'abbastanza, 18:45 Ramen Shop, 18:45 Heat and Dust, 18:45 The Good Terrorist, 19:00 The Biggest Little Farm, 19:15 Ága, 20:30 Yuli, 20:45 Nous finirons ensemble, 21:00 La terra dell'abbastanza, 21:15 Queen of Hearts, 21:30 Nureyev

Omniversum

11:00 D-Day: Normandy 1944, 12:00 Apollo 11, 13:00 Jerusalem, 14:00 Pandas, a new story (NL), 15:00 Oceans: Our Blue Planet (NL), 16:00 Backyard Wilderness (NL), 17:00 D-Day: Normandy 1944, 18:00 Apollo 11, 19:00 Hubble, 20:00 Apollo 11

Pathé Buitenhof

11:10 Toy Story 4, 11:25 Rocketman, 11:45 Aladdin, 12:20 A Dog's Journey, 12:45 Tolkien, 13:15 Yesterday, 13:30 Can You Ever Forgive Me?, 14:15 Toy Story 4, 14:30 Rocketman, 14:40 Untouchable, 15:15 Apollo 11, 16:00 The Hustle, 16:30 100% Coco New York, 16:50 Toy Story 4, 17:10 Aladdin, 17:20 Red Joan, 18:05 Rocketman, 18:45 The Biggest Little Farm, 19:10 Apollo 11, 19:40 Toy Story 4, 20:40 Aladdin, 20:50 Rocketman, 21:15 Yesterday, 21:45 Hotel Mumbai, 21:50 Tolkien

Pathé Scheveningen

11:00 100% Coco New York, 11:00 Yesterday, 11:15 Toy Story 4 3D, 11:20 Aladdin, 11:30 John Wick 3: Parabellum, 11:50 Annabelle Comes Home, 12:00 Godzilla: King of the Monsters, 12:30 Men in Black: International 3D, 12:50 Long Shot, 13:30 Booksmart, 13:40 Yesterday, 14:00 Child's Play, 14:10 Godzilla: King of the Monsters, 14:30 Annabelle Comes Home, 14:40 Apollo 11, 15:00 Men in Black: International 3D, 15:20 100% Coco New York, 16:00 Toy Story 4 3D (NL), 16:00 Booksmart, 16:20 Men in Black: International 3D, 16:40 Apollo 11, 16:50 X-Men: Dark Phoenix, 17:00 Annabelle Comes Home, 17:10 De Libi, 17:30 Five Feet Apart, 18:10 Aladdin, 18:20 The Hustle, 18:45 Annabelle Comes Home, 19:00 Yesterday, 19:10 Booksmart, 19:20 100% Coco New York, 19:30 Toy Story 4 3D, 20:00 Aladdin 3D, 20:20 Men in Black: International 3D, 20:45 John Wick 3: Parabellum, 21:00 Child's Play, 21:15 Long Shot, 21:30 X-Men: Dark Phoenix, 21:45 Annabelle Comes Home, 21:45 Men in Black: International 3D

Pathé Spuimarkt

00:05 De Libi, 09:00 Casper en Emma op jacht naar de schat, 09:05 Child's Play, 09:05 Aladdin 3D, 09:15 Yesterday, 09:15 Godzilla: King of the Monsters 3D, 09:30 Apollo 11, 09:30 Huisdiergeheimen 2 3D (NL), 10:00 Avengers: Endgame 3D, 10:40 Toy Story 4 3D (NL), 11:05 Child's Play, 11:30 Bharat, 11:45 Annabelle Comes Home, 11:45 Huisdiergeheimen 2 (NL), 11:50 Aladdin 3D, 12:00 De Libi, 12:05 X-Men: Dark Phoenix 3D, 12:50 Toy Story 4 3D (NL), 13:15 Long Shot, 13:40 Yesterday, 13:40 Booksmart, 14:15 Apollo 11, 14:15 100% Coco New York, 14:30 Men in Black: International 3D, 14:30 Aladdin 3D, 14:50 Huisdiergeheimen 2 (NL), 15:00 Toy Story 4 3D (NL), 16:00 Toy Story 4 (NL), 16:00 Toy Story 4 3D, 16:10 Kabir Singh, 16:10 Long Shot, 16:30 Annabelle Comes Home, 16:45 Five Feet Apart, 17:00 Men in Black: International 3D, 17:15 Aladdin 3D, 17:15 Yesterday, 18:10 Godzilla: King of the Monsters 3D, 18:20 Child's Play, 18:50 100% Coco New York, 19:00 Annabelle Comes Home, 19:10 Kabir Singh, 19:30 Men in Black: International 3D, 19:40 Booksmart, 19:45 Toy Story 4 3D, 20:00 Aladdin 3D, 20:30 Yesterday, 20:45 Long Shot, 21:00 X-Men: Dark Phoenix 3D, 21:30 Annabelle Comes Home, 22:00 John Wick 3: Parabellum, 22:00 Child's Play, 22:00 Men in Black: International 3D, 22:30 De Libi, 22:45 Avengers: Endgame 3D, 23:00 Ma, 23:30 Men in Black: International, 23:30 T-34

Theater Dakota

16:00 The White Crow, 20:00 Ramen Shop